نمایندگان استانی

در شهر و استان خود نماینده ما باشید ، فروشگاه اینترنتی جذب کنید ؛ پورسانت عالی بگیرید !!!
 

شرکت آسمان وب جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی خود با شرایط زیر به افراد علاقه مند و واجد شرایط نمایندگی استانی اعطا می کند :
نمایندگان استانی پس از انتخاب و تأیید توسط آسمان وب متعهد به انجام تمامی تعهدات قید شده در قرارداد فی مابین بوده و از آنجاکه درآمد نمایندگان بسته به میزان فعالیت فروشگاه های هم استانی آن ها می باشد، لذا جذب فروشگاه جدید و کمک به افزایش فروش این فروشگاه ها باعث افزایش درآمد نمایندگان نیز خواهد بود.
متقاضیان بایستی از تجربه علمی و عملی لازم در زمینه تجارت الکترونیک برخوردار بوده و بتوانند ضمن جذب فروشگاه های اینترنتی موجود، نسبت به جذب فروشگاه های سنتی که هنوز دارای سایت نمی باشند نیز اقدام نمایند. از آنجا که نمایندگان استانی بخشی از شرکت آسمان وب بوده و در واقع نماینده این شرکت در استان متبوع خود می باشند، بایستی با بهترین وجه با مشتریان و فروشگاه های طرف قرارداد با آسمان وب برخورد داشته باشند.

تعرفه ها و پاداش های جذب فروشگاه توسط نمایندگان به شرح زیر است :
درصد فروش : ۵۰% درصد کارمزد دریافتی آسمان وب (بر اساس كارمزد فروش ثبت شده در قرارداد) از فروشگاه طرف قرارداد، بابت هر فاکتور توزیع شده که به دست مشتری رسیده است. لازم به ذکر است که این مقدار در مدت قرارداد آزمایشی برای نمایندگان ۳۰% خواهد بود و بر اساس تعرفه های موجود در قرارداد نماینده با آسمان وب پس از قطعی شدن به سقف ۵۰% نهایی افزایش می یابد.

جذب فروشگاه :
مبلغ ۵۰۰.۰۰۰ ریال از حق عضویت فروشگاه ها در سیستم (مبلغ عضویت ۱۰۰ هزار تومان است که مبلغ ۵۰ هزار تومان مربوط به فعال سازی سامانه گیت وی پست می باشد).

پاداش فروش :
علاوه بر درصد فروش که به ازای هر فروش فروشگاه ها پایدار خواهد بود و درصد جذب اولیه، آسمان وب در ماه اول فعالیت نمایندگان پاداشی را به ازای هر فروش بر اساس جدول زیر در نظر گرفته است:


ارسال حداقل ۵۰ سفارش در ماه اول کارکرد توسط فروشنده جذب شده : مبلغ ۳۰۰.۰۰۰ ریال پاداش
ارسال حداقل ۱۵۰ سفارش در ماه اول کارکرد توسط فروشنده جذب شده : مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ ریال پاداش
ارسال حداقل ۳۰۰ سفارش در ماه اول کارکرد توسط فروشنده جذب شده : مبلغ ۳.۰۰۰.۰۰۰ ریال پاداش

توجه داشته باشید که ملاک محاسبه اولین ماه کارکرد، تاریخ ثبت اولین سفارش توسط فروشنده جذب شده است. همچنین سفارشات ثبت شده، حتما باید توزیع شود و در صورت انصراف یا برگشتی شدن، محاسبه نخواهند شد.

درصد از بازاریاب : جذب زير مجموعه بعنوان بازارياب و كسب درآمد از آن ها. در اين بخش به ازاي جذب هر فروشنده جديد ۱۰درصد از پورسانت بازاریاب به نماينده اول از طرف آسمان وب پرداخت مي گردد.
همانطور كه ملاحظه مي فرمائيد در صورت ثبت نام هر فرد چه بعنوان فروشنده و چه بعنوان بازاریاب، نماينده آسمان وب در سود شركت سهيم شده و تا زمان وجود شركت آسمان وب و كار كردن فروشگاه جذب شده عملا درآمد شما تضمين شده و پايدار خواهد بود.
 

 

آدرس دفتر مرکزی :

شیراز - خیابـان توحیـد ( داریوش ) - مجتمع تجـاری شهر - فـاز ۱
طبقه ۳ - واحد ۳۰۴

کد پستی : ۷۱۳۵۹۶۶۳۱۴
تلفن : ۰۷۱۳۲۳۴۷۷۸۴

امکانات خرید پستی

-  پنل زیبا و کاربر پسند

- پشتیبانی قوی

- سیستم تخفیف
-  سبد خرید به صورت لینک خرید و وب سرویس
-  سیستم مشارکت درفروش
-  پنل همکار
-  پاساژ اینترنتی
-  تسویه حساب روز های سه شنبه هر هفته
-  گزارش گیری های صحیح
-  استفاده از Dedicated سرور های قوی
-  ثبت کالا به تعداد نا محدود
-  پرداخت هزینه خرید به صورت COD